Aktualności

29 lipiec
2018
Zapraszamy do składania ofert na dostawę materiałów zużywalnych do prowadzenia terapii zajęciowej dla uczestników Dziennego Domu Pobytu

W związku z realizacją projektu pn. „Przyjazne miejsce w społeczności
lokalnej – II edycja” Centrum Medyczne SIR MED zaprasza do składania ofert na dostawę materiałów zużywalnych do prowadzenia terapii zajęciowej dla uczestników Dziennego Domu Pobytu mieszczącego się przy ul. Staropoznańskiej 131-133 w Inowrocławiu.

06 lipiec
2018
Rusza nabór uczestników do II tury projektu pn.: „Przyjazne miejsce w społeczności lokalnej – II edycja” Program przeznaczony jest dla osób zamieszkujących powiat inowrocławski i mogileński

Celem projektu jest rozwój usług zdrowotnych i społecznych na terenie powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego poprzez wsparcie 30 osób niesamodzielnych w tym osób starszych i z niepełnosprawnościami poprzez aktywizację i opiekę w domu dziennego pobytu oraz aktywizację społeczną i zawodową 18 opiekunów faktycznych. W ramach projektu przewidziano kompleksowe działania aktywnej integracji obejmujące instrumenty aktywizacji społecznej, zdrowotnej, edukacyjnej i zawodowej, w tym:

01 lipiec
2018
Dzienny Dom Pobytu w Inowrocławiu działający przy Centrum Medycznym SIR MED sp. zo. o. oferuje 10 miejsc pobytu dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych.

Jest to placówka, która podopiecznym oferuje pokój dzienny do zajęć wyposażony w: gazety codzienne, prenumeraty, sprzęt audiowizualny, audiobooki, płyty CD z muzyką i filmami oraz sprzęt i wyposażenie potrzebne do prowadzenia terapii zajęciowej, salę wyposażoną w sprzęt rehabilitacyjny, 2 pokoje do odpoczynku z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, sanitariat, aneks kuchenny.

28 czerwiec
2018
Dzienny Dom Pobytu (DDP) w Inowrocławiu działający przy Centrum Medycznym SIR MED sp. zo. o. oferuje 10 miejsc pobytu dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych.

DDP to placówka, która podopiecznym zapewnia pokój dzienny do zajęć wyposażony w: niezbędny sprzęt relaksacyjny oraz do prowadzenia zajęć specjalistycznych, a także w prasę, książki i audiotekę, salę wyposażoną w sprzęt rehabilitacyjny, 2 pokoje do odpoczynku z łóżkami rehabilitacyjnymi, sanitariat dostosowane do osób niepełnosprawych, aneks kuchenny. Budynek, w którym mieści się DDP jest dostępny dla osób niepełnosprawnych i mających trudności w poruszaniu się.

04 czerwiec
2018
Rusza ostatni nabór do projektu „ Przyjazne miejsce w społeczności lokalnej- Dzienny Dom Pobytu dla osób niesamodzielnych z powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego”.

Zainteresowanych pobytem w Dziennym Domu Pobytu zapraszamy w dniach 01.02.2018 – 15.02.2018 do składania formularzy rekrutacyjnych dostępnych do pobrania na stronie sirmed.pl lub pte.bydgoszcz.pl w zakładce projekty.

04 czerwiec
2018
Ogłoszenie wyników wyboru wykonawcy usług w ramach projektu pt. : „Przyjazne miejsce w społeczności lokalnej – II edycja” w Dziennym Domu Pobytu w Inowrocławiu.

W odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące wyboru wykonawcy usług w zakresie : Trener interpersonalny, Logopeda, Arteterapeuta, Animator, Artysta, Dietetyk lub…

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Kontakt

CENTRUM MEDYCZNE SIR MED Sp. z o.o.

Inowrocław 88-101, ul. Staropoznańska 131-133
  • +45 603 882 808
  • 52 / 355 79 00
  • 52 / 355 79 16
  • rejestracja@sirmed.pl
  • przychodnia@sirmed.pl
Kontakt szczegółowy