SIR MED

Centrum medyczne

Inowrocław, ul. Staropoznańska 131-133

REJESTRACJA: tel. 52 / 355 79 00, 603 882 808 / od pon. do pt. od 7:00 do 21:00

Szpital Uniwersytecki im. dr Jurasza w Bydgoszczy i Fundacja TVN z pośród wielu ośrodków opiekuńczo-leczniczych skierowali Kamilę do Nas

FUNDACJA TVN „nie jesteś sam” już od 12 lat pomaga cierpiącym i chorym. Głównie wspiera dzieci lecz nie zapomina również o ludziach starszych i samotnych.
Kolejną podopieczną Fundacji została 18-letnia Kamila Mydlikowska, która w wyniku potrącenia przez samochód doznała uszkodzenia rdzenia kręgowego. Od tego momentu nie jest zdolna poruszać kończynami i jest całkowicie zdana na pomoc osób trzecich. Po opuszczeniu dotychczasowego miejsca pobytu- Szpital Uniwersytecki im. dr Jurasza w Bydgoszczy i Fundacja TVN z pośród wielu ośrodków opiekuńczo-leczniczych skierowali Kamilę do Nas. Sirmed jako miejsce spełniające wszystkie wymagania, w którym pod troskliwą opieką lekarzy i pielęgniarek Kamila powoli dochodzi do zdrowia. Już od ponad tygodnia gościmy Kamilę w naszym Centrum Opiekuńczo-Leczniczym i z każdym dniem widzimy jak ta młoda dziewczyna walczy o zdrowie i powrót do „normalnego” życia, a my robimy wszystko co w naszej mocy aby jej w tym pomóc.

SIR MED na Facebook