SIR MED

Centrum medyczne

Inowrocław, ul. Staropoznańska 131-133

REJESTRACJA: tel. 52 / 355 79 00, 603 882 808 / od pon. do pt. od 7:00 do 21:00

Masaż Biurowy

Masaż biurowy

Jest to rodzaj masażu stworzony specjalnie dla osób :

– wykonujących siedzącą pracę biurową,

– poddanym dużej presji i nadmiernemu stresowi,

– które skarżą się na silne bóle kręgosłupa, zesztywnienie karku i bóle głowy wywołane przebywaniem w jednej pozycji przez wiele godzin pracy.

 

Work-Site to krótki skuteczny zabieg, który pozwala szybko się rozluźnić, złagodzić dolegliwości oraz dodać energii i wigoru do dalszej pracy.

Masaż work site polega on na rozluźnieniu napiętych mięśni, a co za tym idzie przynosi ulgę przeciążonemu kręgosłupowi.

Do tego typu masażu używane jest specjalnie zaprojektowane krzesło wyprofilowane tak, by zapewnić komfort osobie masowanej. Osoba siadając na krześle przyjmuje rozluźnioną pozycję, która jest bardzo wygodna i zmniejsza napięcie mięśniom. Masażowi poddane zostają okolice szyi, barków, ramion i lędźwi czyli miejsca, które w sposób szczególny narażone są na napięcia spowodowane stresem oraz siedzącym trybem życia.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z MASAŻU BIUROWEGO

Pracownik jest zrelaksowany i zadowolony przez co jego efektywność pracy wzrasta, wpływa pozytywnie na stan zdrowia pracownika, pozwala zaoszczędzić firmie późniejszych wydatków oraz problemów związanych z nieobecnością w pracy, może być wykonany w trakcie przerwy kawowej lub obiadowej.

OFERTA MASAŻU WORK SITE DLA TWOJEJ FIRMY

· Masaże wykonywane są w miejscach odosobnionych tj. sale konferencyjne, pokoje socjalne lub inne pomieszczenia,

· Pracownicy korzystają z masażu według ściśle określonego harmonogramu, dzięki czemu nie wprowadzamy zbędnego zamieszania, oraz nie dezorganizujemy pracy,

· Masaż wykonywany jest przez ubranie w pozycji siedzącej, na specjalnym krześle do masażu,

· Sesja masażu trwa 10-15 minut

· Stanowisko pracy masażysty zajmuje niewiele miejsca, poza masażem udzielamy wskazówek poprawnego ustawienia stanowiska pracy oraz odpowiedniej pozycji przed komputerem

 

Galeria:
SIR MED na Facebook